Om oss

MOSS KULTURHUS
Ved årskifte 2017/2018 takket Parkteatret AS for seg som driver av byens kulturhus. I hele 2018 og deler av 2019 skal Parkteatret og Samfunnshuset gjennomgå en totalrenovering. Moss kommune skal drive Parkteatret og Samfunnshuset når de åpner som to topp moderne kulturhus. Moss Kulturhus skal være byens fremste kulturleverandør, vi skal være et lokomotiv i kulturlivet og et naturlig samlingspunkt for de store begivenhetene.

Til glede for hele Moss!

Spørsmål om billetter kan rettes til sentralbordet på telefon 69248000 i åpningstiden, mandag – fredag: kl. 08.00 – 15.45. Uten om åpningstiden kan du sende epost til post@mosskulturhus.no

Moss Kulturhus
Postboks 175
1501 Moss
69248000
post@mosskulturhus.no

Kristian Johannessen
Scenemester
988 71 663
kristian.johannessen@moss.kommune.no

Jeanette Zakrisen
Serveringsansvarlig
913 53 665
jeanette.zakrisen@moss.kommune.no

Nicolas C. Bertranon
Lydtekniker
922 93 398
Nicolas.Cheval-Bertranon@moss.kommune.no

Terje Kinn
Kulturhusleder
977 34 288
terje.kinn@moss.kommune.no

Grethe Reinnel
Administrasjon
957 43 849
grethe.reinnel@moss.kommune.no

Bård Johannessen
Kulturhusmedarbeider
911 33 357
bard.johannessen@moss.kommune.no

Petter Fosse
Produsent
995 60 936
petter.fosse@moss.kommune.no

Baard Sundin
Salgs og markedsansvarlig
482 91 339
baard.sundin@moss.kommune.no