Om oss

MOSS KULTURHUS
Moss Kulturhus består av Parkteatret og Samfunnshuset. I 2018 og 2019 gjennomgikk begge husene en totalrenovering. Moss kommune driver Parkteatret og Samfunnshuset som to topp moderne kulturhus. Moss Kulturhus skal være byens fremste kulturleverandør, vi skal være et lokomotiv i kulturlivet og et naturlig samlingspunkt for de store begivenhetene.

Til glede for hele Moss!

Ved spørsmål om billetter kan du sende epost til post@mosskulturhus.no

Moss Kulturhus
Postboks 175
1501 Moss
69248000
post@mosskulturhus.no

Kristian Johannessen
Scenemester
988 71 663
kristian.johannessen@moss.kommune.no

Jeanette Zakrisen
Serveringsansvarlig
913 53 665
jeanette.zakrisen@moss.kommune.no

Nicolas C. Bertranon
Lydtekniker
922 93 398
Nicolas.Cheval-Bertranon@moss.kommune.no

Terje Kinn
Kulturhusleder
977 34 288
terje.kinn@moss.kommune.no

Grethe Reinnel
Administrasjon

grethe.reinnel@moss.kommune.no

Bård Johannessen
Kulturhusmedarbeider
911 33 357
bard.johannessen@moss.kommune.no

Petter Fosse
Produsent
995 60 936
petter.fosse@moss.kommune.no

Baard Sundin
Salgs og markedsansvarlig
482 91 339
baard.sundin@moss.kommune.no

Bjarte Tjøstheim tar turen innom Parkteatret 26. august. Kommer du? ...

17 0

Siste nytt fra Moss kulturhus ...

18 0

Siste nytt fra Moss kulturhus ...

30 3

NYTTÅRSKONSERTEN 2021, PARKTEATRET, FREDAG 15. JANUAR KL. 19:00 ...

15 0

Takker for deilige lattersalver på Parkteatret i kveld. #latterlivepåturné ...

13 0

Nyheter fra Moss kulturhus. ...

17 0

Herlig stemning og 🎼🎶 med Bjørn Eidsvåg og band på besøk i Parkteatret i kveld. ...

41 1

Julekonserter på Moss kulturhus. ...

28 0

Siste nytt fra Moss kulturhus ...

10 0

Nytt billettslipp på Moss kulturhus ...

14 0

Velkommen til en Musikalsk Festaften med Teaterkråkene🎶 ...

30 0

Høstløvet i parken utenfor Parkteatret. ...

39 0

#redalert #redalertnorge #norskekulturhus ...

132 3

Konserter for musikkelskere på Moss kulturhus🎷🎺 ...

21 0

Stort billettslipp på Parkteatret💥 ...

27 0

Åpning av NonStopFestivalen og første forestilling siden mars. Solaris Korrigert med Ane Dahl Torp og Sjur Miljeteig. #mosskulturhus #nonstopfestival2020 #nonstopfestivalen ...

58 0

NonStopFestivalen 13. - 20. september 2020 🎭 ...

23 0

Ny dato for SUNDE, EGGUM & SIVERTSEN MED KORK🎸🎸🎸 25. juni 2021 spiller legendene Øystein Sunde, Jan Eggum og Halvdan Sivertsen sammen med KORK i Nesparken! ...

20 0

Vi gleder oss til Moss Kulturhus igjen fylles med folk. #dugnad #dugnadmotsmitte ...

72 0