Om oss

MOSS KULTURHUS
Moss Kulturhus består av Parkteatret og Samfunnshuset. I 2018 og 2019 gjennomgikk begge husene en totalrenovering. Moss kommune driver Parkteatret og Samfunnshuset som to topp moderne kulturhus. Moss Kulturhus skal være byens fremste kulturleverandør, vi skal være et lokomotiv i kulturlivet og et naturlig samlingspunkt for de store begivenhetene.

Til glede for hele Moss!

Ved spørsmål om billetter kan du sende epost eller kontakte oss på telefon mandag – fredag mellom kl. 09.00 – 15.00.

E-post: post@mosskulturhus.no
Tlf: 404 09 924

Billettsalg over disk KUN etter avtale.

 

Ansatte:

Gard Mortensen
Kulturhusleder
920 89 268
gard.erik.mortensen@moss.kommune.no

Jeanette Zakrisen
Serveringsansvarlig
913 53 665
jeanette.zakrisen@moss.kommune.no

Lars Johan Langsholdt
lystekniker

Lars.Johan.Langsholt@moss.kommune.no

Baard Sundin
Salgs og markedsansvarlig
482 91 339
baard.sundin@moss.kommune.no

Kenneth Stokås
Lydtekniker
+47 452 30 909
Kenneth.Storkas@moss.kommune.no

Anne Lise Rye Ahlsen
Bar/servering

Anne.Lise.Ahlsen@moss.kommune.no

Petter Fosse
Produsent
995 60 936
petter.fosse@moss.kommune.no

Janne Korneliussen
lydtekniker

janne.korneliussen@moss.kommune.no

Nicolas C. Bertranon
Lydtekniker
922 93 398
Nicolas.Cheval-Bertranon@moss.kommune.no