Om oss

MOSS KULTURHUS
Moss Kulturhus består av Parkteatret og Samfunnshuset. I 2018 og 2019 gjennomgikk begge husene en totalrenovering. Moss kommune driver Parkteatret og Samfunnshuset som to topp moderne kulturhus. Moss Kulturhus skal være byens fremste kulturleverandør, vi skal være et lokomotiv i kulturlivet og et naturlig samlingspunkt for de store begivenhetene.

Til glede for hele Moss!

Ved spørsmål om billetter kan du sende epost til post@mosskulturhus.no

Moss Kulturhus
Storgata 25
1531 Moss
Tlf: 404 09 924
post@mosskulturhus.no

Kristian Johannessen
Scenemester
988 71 663
kristian.johannessen@moss.kommune.no

Jeanette Zakrisen
Serveringsansvarlig
913 53 665
jeanette.zakrisen@moss.kommune.no

Nicolas C. Bertranon
Lydtekniker
922 93 398
Nicolas.Cheval-Bertranon@moss.kommune.no

Gard Mortensen
Kulturhusleder
920 89 268
gard.erik.mortensen@moss.kommune.no

Grethe Reinnel
Administrasjon

grethe.reinnel@moss.kommune.no

Petter Fosse
Produsent
995 60 936
petter.fosse@moss.kommune.no

Baard Sundin
Salgs og markedsansvarlig
482 91 339
baard.sundin@moss.kommune.no